Categories

PTU/PTF-5-RACK

Rack base for modules PTF-54 and PTU-54 series, PTU/PTF-5-RACK
    Availability:
    Duża ilość produktów Produkt available
    (shipping withing 24-48h)
  • Tell a friend

Obudowa PTU/PTF-5-RACK stanowi podstawę montażową, przeznaczoną do budowania własnej konfiguracji ochrony przeciwprzepięciowej do sieci LAN 100Mbit. Posiada miejsce na zamontowanie czterech, 4-kanałowych modułów ochronnych serii PTF-54 i PTU-54.

W zależności od potrzeb można zamontować wszystkie moduły jednego typu lub dowolnej innej konfiguracji. Montaż modułów jest bardzo łatwy i polega na włożeniu modułu w otwory gniazd RJ-45 i przykręceniu czterech śrub o średnicy 3mm.

Uziemienie modułów odbywa się się za pomocą śrub i kołów metalowych, dlatego należy zadbać o czystość połączeń i solidne dokręcenie wszystkich śrub.Główny przewód uziemiający podłączony jest za pomocą śruby centralnego uziomu i poza przykręceniem przewodu do linii PE nie wymaga już żadnych czynności.

Przewody przychodzące z instalacji mogą być zabezpieczone za pomocą opasek, zakładanych na wypustki z tyłu panela. Dodatkowe wzmocnienie jakości mocowania można wykonać, wykorzystując kwadratowe otwory z tyłu panela.

Aby zapewnić ochronę modułów przed uszkodzeniem mechanicznym, kurzem lub ograniczyć ryzyko przenikania zakłóceń innych urządzeń, można opcjonalnie zastosować dedykowaną górną pokrywę.

 

 

Przykład zamontowania modułów PTF-54 i PTU-54 w panelu Rack